«

»

Sveicam Kristeru ar Amandu un Marku ar Evelīnu!

Ir noslēdzies vēl viens spraigs gads sporta deju pasaulē. Un labākie dejotāji tiek aicināti uz apbalvošanu. Šogad uz šo svinīgo pasākumu devās divi SDK “Zīle” deju pāri.

Ļoti labus rezultātus visa gada garumā uzrādīja Juniori I C klases dejotāji Kristers un Amanda. Kopvērtējumā Latvijas Reitinga sacensībās Juniori I 8 dejās pāris izcīnīja godpilno 3. vietu un Juniori I LA programmā 4. vietu.

Savukārt Jauniešu B klases dejotāji Marks un Evelīna visa gada garumā startējot Latvijas Kausa posma sacensībās  Jaunieši C+B ST programmā izcīnīja 5. vietu un Jaunieši C+B LA programmā 3. vietu. Turklāt Latvijas Reitinga sacensībās Jauniešu vecuma grupā 10 dejās pāris kopvērtējumā izcīnīja 6. vietu. Diemžēl šogad Latvijas sporta deju federācija lēma šajā kategorijā apbalvot tikai labāko trijnieku.

Lepojamies un sveicam abus pārus ar godpilniem panākumiem Latvijas mērogā!