Par mums

Sporta deju klubs ZĪLE savus dejotājus pulcina kopā kā Mālpilī, tā Siguldā, mērķtiecīgi veidojot stabilu un noturīgu izlases grupu, kura piedalās Latvijas Sporta Deju Federācijas rīkotajos čempionātos, reitingos un kausa izcīņas posmos, kā arī sadraudzības sacensībās un iespēju robežās ārpus Latvijas. Klubā ir izveidojies jautrs un draudzīgs kolektīvs, kā bērnu, tā pedagogu vidū. Ilgas un nogurdinošas stundas pavadām deju zālē ne tikai dejojot, bet arī sporta nodarbībās, lai trenētu izturību, kas tik ļoti nepieciešama deju laukumā un horeogrāfijas stundās, attīstot koordināciju, lokanību un auguma plastiku. Kad labi pastrādāts – kopīgi atpūšamies, rīkojot kopā dažādus pasākumus. Un te gribas minēt radošo un atsaucīgo vecāku kolektīvu, kas pamazām ar savu entuziasmu kopīgi pulcina katru jauno ģimeni, kas nedroši raugās uz visu jauno un neierasto.

Kluba dejotāji vienmēr ir atsaucīgi piedāvājumiem demonstrēt savu prasmi. Dejojam dažādos pasākumos, cenšamies neatteikt nevienam gribētājam mūs redzēt! Tā kā klubā tiek pārstāvētas gandrīz visas vecuma grupas no  Bērni I līdz Jauniešiem, tad spējam dažādos līmeņos parādīt deju prasmi no iesācēju līmeņa līdz pat augstajai A klasei.

 

Ik gadu Latvijas Sporta Deju Federācija rīko reitinga  un arī Latvijas Kausa izcīņas sacensības. Katram pārim, protams, ir savs mērķis, ko tas grib sasniegt. Darbojas visa komanda: bērni, pedagogi un, protams, vecāki. Gada garumā sacensības notiek dažādās Latvijas pilsētās, uz kurām tad arī dodamies un startējam. Priecājamies par veiksmēm un izvērtējam neveiksmes, jo tikai pašus labākos, visa gada garumā, LSDF aicina uz apbalvošanas ceremoniju.