↑ Return to Par mums

Vēsture

Sporta deju klubs “Zīle” savu darbību sācis jau no 1995. gada, kad Mālpilī durvis vēra Alternatīvā skola, tās ietvaros klubs sāka savu darbību kā sporta deju pulciņš. Pēc veiksmīga triumfa, interesi izrādīja arī Mālpils bērnudārza un vidusskolas kolektīvi. Laikam ejot, kluba darbība attīstījās, ziņas par bērnu sasniegumiem aplidoja tuvākos ciemus, dejot gribētāju pulkam pievienojās bērni no Allažiem, Mores, Līgatnes. Pat Murjāņu Sporta skolas audzēkņi cītīgi lauzījās sporta deju pamatkustībās!

Sporta deju aktīvā sacensību sezona ilgst no septembra līdz jūnijam, kad bērni aktīvi katru nedēļas nogali apmeklē tuvākas un tālākas sporta deju sacensības, bet vasaras mēnešos sākās ilgi gaidītās treniņnometnes, kurās grūts un neatlaidīgs darbs mijās ar aktīvu atpūtu. Nometnes rīkotas daudzās skaistās Latvijas pilsētās. Dažas no tām: Talsi, Kandava, Mērsrags, Zvejniekciems, Rūjiena, Mālpils un Sigulda.

 

phoca_thumb_l__mg_3597_1a4

Mārtiņš un Madara

Mārtiņš un Madara deju soļus sāka apgūt jau bērnudārzā. Kopā pārī viņi sāk dejot no 1. klases un kopā nodejo līdz 12.klasei, sasniedzot augsto A klasi Latīņamerikas dejās. Abi dejotāji ir no Mālpils.

Video

Oto&Evelina

Oto un Evelīna

Oto un Evelīna deju soļus iepazīst jau no agras bernības. Kopā tiek nodejoti 6 gadi sasniedzot C klasi Standartdejās un B klasi Latīņamerikas dejās. Oto ir no Mālpils, Evelīna no Siguldas.

Video #1

Video #2

Dima&Ivita

Dmitrijs un Ivita

Dmitrijs un Ivita deju soļus apgūst no bērnības. Abi kopā nodejo 4 gadus sasniedzot B klasi gan Standartdejās, gan Latīņamerikas dejās. Abi dejotāji ir no Mālpils.

Video

Toms&Keita

Toms un Keita

Toms dejotprasmi sāk apgūt 1. klasē, savukārt Keita dejo jau no 6 gadu vecuma. Abi kopā nodejo 4 gadus sasniedot Juniori I D klasi. Abi dejotāji ir no Siguldas.

Kristers un Amanda

Kristers un Amanda deju soļus apgūst jau no pirmās klases. Abi kopā nodejo 7. gadus, sasniedzot Juniori I C klasi. Abi dejotāji ir no Mālpils.

Video

 

Tādi bijām… 🙂

phoca_thumb_l_tadibijam

…Tādi esam 🙂

phoca_thumb_l_tadiesam