«

»

Baltic Grand Prix 2017

Nedēļas nogalē triju dienu garumā no 15.-17. decembrim norisinājās ikgadējās Latvijas grandiozākās sporta deju sacensības Baltic Grand Prix 2017.

Piektdien agri no rīta startēja Jauniešu B klases dejotāji Marks un Evelīna. Sākumā pāris piedalījās Jaunieši C+B ST sacensībās, kur no ceturtdaļfināla, iekļūstot, finālā izcīnīja 6. vietu. Pēctam startējot Jaunieši C+B LA sacensībās, kas arī sākās ar ceturtdaļfinālu, mazliet pietrūka līdz finālam, jo paliekot pusfinālā, ierindojās tūlīt aiz svītras – 7.vietā. Līdz ar šīm sacensībām pāris Latīņamerikas programmā ir savācis nepieciešamo punktu skaitu un pāriet A klasē. Sveicam!

Arī rīta pusē startēja Jauniešu D klases dejotāji Eduards un Krista. Pāris piedalījās Jaunieši+Pieaugušie D+C sacensībās, kur izcīnīja 6. vietu.

Svētdien, rīta pusē startēja Bērni II E6 klases dejotāji Krišjānis un Patrīcija. Pāris piedalījās Bērni II E6 klases sacensībās, kur no astotdaļfināla iekļūstot ceturtdaļfinālā, izcīnīja dalītu 21.-23. vietu.

Hobby grupas dejotāji Arvis un Iveta startējot, Hobby Seniori I D [Silver] ST sacensībās izcīnīja 2. vietu.

Sveicam visus dejotājus ar iegūtajām vietām!