«

»

Ziemas akordi 2015

Svētdien, 15. novembrī Rīgā biznesa augstskolā “Turība” norisinājās sporta deju sacensības Ziemas akordi 2015. Šo sacensību ietvaros norisinājās arī Latvijas Reitings ST programmā dažāda vecuma grupām.

IMG_1957 IMG_1956

Rīta cēlienā startēja Bērni I E4 grupas dejotāji Anrijs un Patrīcija un Edvards un Tifānija. Pāri startēja savas grupas sacensībās, kas sākās ar ceturtdaļfinālu. Mazliet labāk veicās Anrijam ar Patrīciju, kuri izcīnīja dalītu 14.-15. vietu, savukārt Edvards ar Tifāniju ieguva arī dalītu 18.-19. vietu.

IMG_1444_hdr

Dienas daļā startēja Iesācēju grupas dejotāji Krists un Anna. Pāris startēja Iesācēji 2005. gads un jaunāki 2.-3. līm. sacensībās un izcīnīja 2. vietu.

IMG_0930IMG_1840

Vēl dienas daļā savus startus uzsāka Juniori II D klases dejotāji Everts un Krista. Pāris startēja Juniori II D LA  sacensībās, kur izcīnīja 1. vietu. Vēlāk startējot Juniori II D ST sacensībās ierindojās 3. vietā.

IMG_0931

Dienas otrajā pusē startēja Bērni II D klases pāris Kristers un Amanda. Dejotāji startēja Bērni ST Latvijas Reitinga sacensībās, kur no ceturtdaļfināla iekļuva finalā un izcīnīja 4. vietu.

IMG_2029

Vakara daļā startēja Juniori II C klases pāris Marks un Evelīna. Dejotāji startēja Juniori II ST Latvijas Reitinga sacensībās, kur sacensībām sākoties ar ceturtdaļfinālu, pārim mazliet pietrūka līdz pusfinālam, jo ierindojās tūlīt aiz svītras 13. vietā.

Sveicam visus pārus ar iegūtajām vietām!