«

»

Baltijas zvaigznītes 2015

Pagājušajā nedēļas nogalē sestdien un svētdien 7.-8. novembrī Rīgā biznesa augstskolā “Turība” norisinājās sporta deju sacensības Baltijas zvaigznītes 2015. Sestdien šo sacensību ietvaros norisinājās arī Latvijas Reitings LA programmā dažāda vecuma grupām.

IMG-20151109-WA0000

Sestdien, dienas daļā startēja Iesācēju klases dejotāji Krišjānis un Estere. Pāris startēja Iesācēji 2004. gads un jaunāki 2.-3. līm. sacensībās un izcīnīja 1. vietu.

IMG_1464

Savukārt citi Iesācēju klases dejotāji Daniels un Elīna, dejojot Iesācēji 2006. gads un jaunāki 2.-3. līm. sacensībās arī izcīnīja 1. vietu. Turklāt pāri var apsveikt ar pēreju E4 grupā! 🙂

IMG_1787

Vakara daļā startēja Juniori II C klases pāris Marks un Evelīna. Dejotāji piedalījās Juniori II LA Latvijas Reitinga sacensībās un ieguva 16. vietu.

IMG_1976

Vēl vakara daļā startēja Bērni II D klases pāris Kristers un Amanda, kas savukārt Bērni LA Latvijas Reitinga sacensībās izcīnīja 5. vietu.

IMG_1966

Svētdien rīta daļā startēja Bērni I E4 klases pāris Anrijs un Patrīcija. Dejotāji startēja savas klases sacensībās un 24 pāru konkurencē izcīnīja 15. vietu.

IMG_1852 IMG_1608

Dienas daļā startēja Juniori II D klases pāris Ernests un Beāte. Dejotāji startēja Juniori II E6+D ST klases sacensībās un šoreiz ierindojās tūlīt aiz fināla 7. vietā. Savukārt vēlāk startējot Juniori II E6+D LA klases sacensībās pāris ieguva 8. vietu.