«

»

Siguldas pavasaris 2014

Svētdien 27. aprīlī Siguldā Siguldas 1. pamatskolas zālē norisinājās Latvijas Kausa izcīņas posma sporta deju sacensības Siguldas Pavasaris 2014.

No_medalam_uz_KAUSU___8-001 44_4846-001

Rīta pusē startēja Iesācēju 3. līmeņa dejotāji Edvards un Tifānija, kas ieguva 1. vietu un Anrijs un Patrīcija kas savukārt ierindojās 2. vietā.

samsung2014 011-001

Vel rīta cēlienā startēja Iesācēju 2. līmeņa dejotāji Krišjānis un Katrīna. Pāris izcīnīja 1. vietu.

Dienas daļā savus pirmos startus izbaudīja SDK “Zīle” paši jaunākie dejotāji Iesācēju grupā. Tie ir 1. līmeņa dejotāji Marats un Elza, un Roberts un Viktorija. Abi pāri izcīnīja 1. vietas.

29_5167-001

Vēl dienas cēlienā startēja Bērni II E4 grupas dejotāji Hugo un Ieva. Pārim šoreiz sacensības nebija tik veiksmīgas un viņi 28 pāru konkurencē ierindojās 22. vietā.

IMG_8502-001

Pēcpusdienas daļā startēja Juniori I E6 grupas dejotāji Everts un Annemarija. Pārim izdevās no pusfināla iekļūt finālā un ierindoties 6. vietā.

IMG_8500-001 IMG_8611-001

Berni II E6 grupas dejotāji Kristers un Amanda šajā dienā piedalījās trīs sacensībās. Bērni II LA programmā 9 pāru konkurencē izcīnot 3. vietu, Bērni II E4+E6 grupā 13 pāru konkurencē izcīnot 1. vietu un Bērni II ST programmā 5 pāru konkurencē izcīnot arī 1. vietu.

IMG_8506-001 IMG_8618-001

Vēl viens pāris kurš šajā dienā piedalījās vairākās sporta deju programmās bija Juniori I C klases pāris Marks un Signe. Dejotāji startēja Juniori I LA programmā kur 7 pāru konkurencē izcīnīja 2. vietu un Juniori I ST programmā kur 3 pāru konkurencē ieguva 1. vietu.

Sveicam visus pārus ar sasniegtajiem rezultātiem!