«

»

Mūsu cerības – 2014

Rīgā, biznesa augstskolā “Turība” divu dienu garumā no 1. – 2. martam norisinājās sporta deju sacensības Mūsu cerības – 2014. Abas dienas dejoja arī kāds no SDK “Zīle” dejotājiem.

DSCN0262-001

Pirmajā dienā rīta pusē startē Iesācēju grupas 3. līmeņa dejotāji Markuss un Anna, kas savā grupā starp pirmajām vietām spēja izcīnīt absolūto 1. vietu.

15.12.2013 015 No_medalam_uz_KAUSU___6-001

Vēl Iesācējos savā vecuma grupā 3. līmenī startēja Emīls un Beāte, kas šoreiz palika 2. vietā. Un pirmoreiz 3. līmenī startēja Edvards un Tifānija, kas savukārt izcīnīja 1. vietu.

bildes 022-001

Dienas daļā savus startus uzsāka Berni II dejotāji Kristers un Amanda, kas Latvijas Reitinga 6 deju sacensībās no 16 pāriem ieguva 10. vietu, kur savukārt savā grupā ierindojās 5. vietā.

29_5092-001

Otrā dienā rīta pusē startē Bērni II E4 deju pāris Hugo un Ieva, kas 25 pāru konkurencē izcīna 12. vietu.

59_5006-001

Vēl rīta pusē startē Juniori II E6 deju pāris Ernests un Beāte, kam šoreiz līdz finālam mazliet pietrūkst un paliek pusfinālā tūlīt aiz strīpas.