«

»

Draugu Dejas 2023

Svētdien, 15.oktobrī Daugavpils olimpiskajā centrā norisinājās sporta deju sacensības Draugu Dejas 2023. Šo sacensību ietvaros notika arī Latvijas reitings 10 dejās visām vecuma grupām.

Savas pirmās kopīgās sacensības aizvadīja Bērni II E6 klases dejotāji Ņikita un Alise. Pāris startēja Bērni I+II E6 klases sacensībās kur izcīnīja 4.vietu. Savukārt Bērni II E4 klases pāris Robins un Sintija startējot Bērni I+II E6 klases sacensībās izcīnīja 5.vietu. Vēlāk startējot Bērni II E4 Latvijas kausa izcīņas posma sacensībās Robins un Sintija paliekot pusfinālā ieguva 9.vietu.

Latvijas 10 deju reitinga Bernu grupā, kur tiek dejotas 6 dejas startēja Sendijs un Elvita, kuri no pusfināla iekļūstot finālā izcīnīja 2.vietu, savukārt Roberts un Emīlija paliekot pusfinālā ieguva 7.vietu.

Sveicam visus deju pārus ar izcīnītajām vietām!