«

»

Baltic Sea Cup 2022

Nedēļas nogalē, 5. novembrī, Rīgā KP “Ziemeļblāzma” norisinājās sporta deju sacensības Baltic Sea Cup 2022.

Šīs sporta deju sezonas pirmās sacensības aizvadīja Meiteņu solo grupas dejotāja Rūta. Viņa startēja Solo 2015.dz.g. un jaun. 2 dejas sacensībās un izcīnīja 2.vietu.

Bērni I E4 grupas dejotāji Sendijs un Elvita startēja Bērni I E4 Latvijas Kausa izcīņas posma sacensībās, kur no pusfināla iekļūstot finālā izcīnīja 2.vietu. Vēlāk startējot Bērni I+II E6 grupas sacensībās izcīnīja 1.vietu.

Bērni II E4 grupas dejotāji Roberts un Emīlija startēja Bērni II E4 klases sacensībās, kur no ceturtdaļfināla iekļūstot finālā izcīnīja 1.vietu. Savukārt startējot Bērni I+II E6 grupas sacensībās ierindojās 5.vietā.

Bērni II E4 grupas dejotāji Robins un Sintija startēja Bērni II E4 grupas sacensībās, kur no ceturtdaļfināla iekļūstot pusfinālā ieguva 11.vietu.

Sveicam visus dejotājus ar lieliskajiem panākumiem!