«

»

Baltic Rising Stars 2022

Svētdien, 5. jūnijā, Rīgā Biznesa augstskolā TURĪBA norisinājās sporta deju sacensības Baltic Rising Stars 2022.

Šajā dienā rīta pusē norisinājās Meiteņu solo grupu sacensības. Rūta startēja trīs dažādās programmās, savukārt Kristena divās programmās. Meitenes solo 2015. dz.g. un jaunākas 2 dejas un Meitenes solo 2013. dz.g. un jaunākas 3 dejas sacensības piedelījas abas meitenes un abas izcīnīja 2.vietas. Pirmo reizi Rūta izmēģināja savu dejotprasmi Meitenes solo Cha-Cha-Cha kauss sacensībās.

Iesācēju grupas dejotāji Robins un Sintija startēja Iesācēji 2011. dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis 4 dejas sacensībās un izcīnīja 1.vietu. Līdz ar to ir savākts nepieciešamais punktu skaits lai pārietu uz Bērni II E4 klasi.

Bērni I E4 grupas dejotāji Sendijs un Elvita startējot Bērni I+II E4 grupas sacensībās no pusfināla iekļūstot finālā izcīnīja 1.vietu.

Bērni II E4 grupas dejotāji Roberts un Emīlija startējot Bērni I+II E4 grupas sacensībās no pusfināla iekļūstot finālā izcīnīja 2.vietu.

Bērni II E4 grupas dejotāji Ņikita un Ieva startējot Bērni I+II E4 grupas sacensībās paliekot pusfinālā ieguva 7.vietu. Savukārt startējot Bērni I+II E6 grupas sacensībās izcīnīja 2.vietu.

Juniori I E4 grupas dejotāji Tomass un Grēta startējot Juniori I+II E4 grupas sacensībās paliekot pusfinālā ieguva 8.vietu. Ar šīm sacensībām pāris atvadās no aktīvā deju sporta.

Sveicam visus dejotājus ar labiem rezultātiem un lielisku sporta deju sezonas noslēgumu!