«

»

Salaspils Open

Sestdien un svētdien 13.-14. maijā Salaspilī Salaspils sporta hallē norisinājās starptautiska mēroga sporta deju sacensības Salaspils Open.

Sestdien rīta pusē startēja Bērni II E6 klases dejotāji Anrijs un Patrīcija. Pāris piedalījās savas klases sacensībās, kas sākās ar ceturtdaļfinālu. Dejotāji iekļuva finālā un izcīnīja 7. vietu.

Otrs Bērni II E6 klases pāris Edvards un Tifānija startējot savas klases sacensībās palika ceturtdaļfinālā izcīnot dalītu 16.-17. vietu.

Jauniešu B klases pāris Marks un Evelīna startēja Jaunieši C+B LA Latvijas Kausa posma sacensībās, kur no ceturtdaļfināla iekļuva finālā un izcīnīja 2. vietu.

Svētdien Juniori I C klases pāris Kristers un Amanda startēja WDSF Juniori I Open LA sacensībās, kur no ceturtdaļfināla iekļuva pusfinālā un izcīnīja 12. vietu.