«

»

Skolēnu Pils Kauss 2015

Sestdien, 26. septembrī, Rīgā Teikas vidusskolā norisinājās sporta deju sacensības Skolēnu Pils Kauss 2015. Sacensību ietvaros dažādās vecuma grupās dejotāji sacentās Latvijas Valsts Reitingā ST. Ar šīm sacensībām tika atklāta jaunā sporta deju sezona.

download_20150927_003617

Sacensības norisinājās četrās daļās. Pirmajā daļā startēja mūsu mazie dejotāji Daniels un Elīna. Pāris startēja 2007. gada un jaunāki 2-3. līmenis 4 dejas sacensībās un izcīnīja 1. vietu.

download_20150927_003640 download_20150927_003547

Juniori II D klases pāris Ernests un Beāte rīta pusē savus startus uzsāk Juniori II D ST programmā, kur izcīna 2. vietu, vēlak startējot Juniori II D LA programmā ierindojas 6. vietā.

download_20150927_003630 download_20150927_003604

Vēl viens Juniori II D klases pāris Everts un Krista arī startēja tajās pašās Juniori II D ST un LA programmās un attiecīgi ST ierindojās 6. vietā, bet savukārt LA izcīnīja 2. vietu.

IMG_0984 IMG_0483

Juniori I E6 klases pāris Hugo un Ieva uzsākot savas sacensības no rīta Junori I E6 programmā, kur izcīna 14. vietu, turpina pēcpusdienā startējot augstākas klases Juniori I D ST programmā un ierindojas 8. vietā.

IMG_0972 IMG_1005

Pēcpusdienā startēja Bērni I E4 grupas pāris Edvards un Tifānija. Startējot savā grupā un izkļūstot no ceturtdaļfināla, dejotājiem mazliet pietrūka līdz finālam, jo ierindojās 7. vietā.

IMG_1016IMG_1189

Bērni II D klases pāris Kristers un Amanda startēja Latvijas Valsts Reitinga Bērni ST sacensībās un izcīnīja 5. vietu. Vēlāk pāris startēja Bērni LA sacensībās un ieguva 3. vietu.

IMG_1247

Vakara daļā Latvijas Valsts Reitinga Juniori II ST sacensībās startēja Juniori II C klases pāris Marks un Evelīna un izcīnīja 14. vietu.

Sveicam visus pārus ar sasniegtajiem rezultātiem un veiksmīgu jaunās sporta deju sezonas sākumu! 🙂