«

»

Rēzeknes Pavasaris

Svētdien, 26. aprīlī, Rēzeknē Latgales vēstniecībā “Gors” norisinājās LSDF Reitinga sacensības LA un ST deju programmās Rēzeknes Pavasaris.

IMG_9599 IMG_0483

Dienas daļā startēja Juniori I E6 klases pāris Hugo un Ieva. Dejotāji piedalījās Juniori I E6 Latvijas Kausa posma sacensībās un ierindojās 22. vietā.

IMG_0336 IMG_0380

Arī dienas daļā savus startus uzsāka Juniori II C klases pāris Marks un Evelīna. Vispirms dejotāji startēja Juniori II D+C LA programmā, kur izcīnīja 9. vietu, vēlāk vakara daļā piedalījās Juniori II ST Reitinga un vienlaicīgi arī C klases Latvijas Kausa izcīņas posmā, kur savukārt ierindojās 24. vietā.

IMG_9779

Vakara daļā startēja Bērni II D klases pāris Kristers un Amanda. Dejotāji piedalījās Bērni ST Reitinga sacensībās un izcīnīja dalītu 10.-11. vietu.

Sveicam visus pārus ar sasniegtajiem rezultātiem!