«

»

Jaunmārupe 2017

Sestdien un svētdien 20. un 21. maijā Jaunmārupē Jaunmārupes pamatskolas zālē norisinājās sporta deju sacensības Jaunmārupe 2017.

Abas dienas uz sacensībām devās Juniori I C klases pāris Kristers un Amanda. Sestdien dejotāji startēja Juniori I LA LAtvijas Reitinga sacensībās, kur no pusfināla iekļūstot finālā izcīnīja 3. vietu. Savukārt svētdien pāris startēja Juniori I ST Latvijas Reitinga sacensībās, kur mazliet pietrūka līdz finālam jo ierindojās tūlīt aiz svītras 7. vietā.

Svētdien rīta pusē Meiteņu solo 2009.gads un jaun. dejoja Anna un izcīnīja 1. vietu.

Arī svētdien, divās sacensībās startēja Juniori I E4 klases dejotāji Krišjānis un Estere. Vispirms pāris startēja Juniori I E4 klases sacensībās, kur no ceturtdaļfināla iekļuva finālā un izcīnīja 4. vietu. Pēctam dejotāji startēja Juniori I E6 Latvijas Kausa posma sacensībās, kur paliekot ceturtdaļfinālā ieguva dalītu 20.-21. vietu.

Sveicam visus dejotājus ar sasniegtajiem rezultātiem un veiksmīgu sporta deju sezonas noslēgumu!