«

»

Pavasara ritmos 2016

Sestdien, 14. maijā Rīgā biznesa augstskolā “Turība” norisinājās sporta deju sacensības Pavasara ritmos 2016.

IMG-20160515-WA0007

Šajās sacensībās dienas daļā startēja Bērni I E4 klases pāris Daniels un Elīna. Dejotāji dejoja savas klases sacensībās, kas sākās ar ceturtdaļfinālu. Pāris pārliecinoši tika līdz finālam un izcīnīja godpilno 1. vietu.

IMG-20160125-WA0000

Arī dienas daļā startēja Bērni II E6 klases dejotāji Anrijs un Patrīcija. Pāris dejoja Bērni E6 Latvijas Kausa izcīņas posma sacensībās, kas sākās ar astotdaļfinālu. Dejotāji iekļuva ceturtdaļfinālā un sīvā konkurencē izcīnīja 22. vietu.

IMG_1356

Vakara daļā startēja Juniori I C klases pāris Kristers un Amanda. Dejotāji piedalījās Juniori I 8 dejas Latvijas Reitinga sacensībās, kur no ceturtdaļfināla tika finālā un izcīnīja 6. vietu.

Sveicam visus pārus ar sasniegtajiem rezultātiem!